Гальмівний диск передній Meyle ME 715 521 7042 Ford Transit 2.2-3.2
Місце встановлення: передній міст
Зовнішній діаметр [мм]: 300
Шини: для одинарних шин
Тип гальмівного диска: вентильований
FORD TOURNEO CUSTOM V362 автобус (F3), TRANSIT c бортовою платформою/ходова частина (FM_ _, FN_ _), TRANSIT CUSTOM V362 автобус (F3), TRANSIT CUSTOM V362 Фургон (FY, FZ), TRANSIT TOURNEO, TRANSIT V363 c бортовою платформою/ходова частина (FED, FFD), TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD), TRANSIT-автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _), TRANSIT Фургон (FA_ _),
D [мм]: 300; D фаски [мм]: 111,5; Внутрішня різьба [мм]: M10×1,5; кількість відп.: 5; Тип гальмівного диска: вентильований; Місце встановлення: передній міст; мін. товщина [мм]: 25; Вага [кг]: 9,120; необ. кількість: 2;
ПЕРЕДН FORD TRANSIT FT 300,330,350,430 04.2006-, DUCATO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 7155217042 |
| Висота | 54.4 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
- Ціна: 1 500 ₴


