Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Fabia, Golf, Octavia |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FDB1398 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 19.7 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 54.7 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Skoda |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 140 ₴







