
Moog VO-BJ 7154 Кульова опора VW Caddy Golf Passat Polo
375 ₴
- В наявності
- Код: VOBJ7154
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кульова опора Moog VO-BJ 7154
VW Caddy Golf Passat Polo
Місце встановлення: передній міст, з обох боків, знизу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat, Caddy, Golf, Polo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Moog |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | VOBJ7154 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня права |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 48 мм |
| Розмір конуса | 19 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Кількість монтажних отворів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴







