
FAG 713619790 Підшипник передньої маточини Mitsubishi ASX Lancer Outlander
1 380 ₴
- В наявності
- Код: 713619790
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник ступиці передньої FAG 713619790
Mitsubishi ASX Lancer, Outlander
Місце встановлення: передній міст
Внутрішній діаметр: 43,00
Зовнішній діаметр [мм]: 80,00
| Автомобіль | |
| Марка | Mitsubishi |
| Модель | ASX, Lancer, Outlander |
| Об'єм двигуна | 1.5, 1.6, 1.8, 2.0, 2.2, 2.4, 3.0 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Outlander, ASX, Lancer |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Код запчастини | 713619790 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mitsubishi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴



