
Meyle 32-146100008 Сайлентблок переднього важеля Mitsubishi Outlander Lancer 1.3-2.4 01.02-
435 ₴
- В наявності
- Код: 32146100008
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля Meyle 32-146100008
MITSUBISHI ASX, LANCER VII, LANCER VIII, OUTLANDER I, OUTLANDER II, OUTLANDER III
1.3-2.4 01.02-
Місце встановлення: передній міст ліворуч, передній міст праворуч, ззаду, знизу
Внутрішній діаметр: 14
Зовнішній діаметр [мм]: 60
| Автомобіль | |
| Марка | Mitsubishi |
| Модель | Outlander, Lancer |
| Об'єм двигуна | 1.3, 1.6, 2.0, 2.4 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Outlander, Lancer |
| Виробник | Meyle |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Висота | 54 мм |
| Код запчастини | 32146100008 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mitsubishi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴

