
CTR CVM-25 (GV0375) Сайлентблок переднього важеля Mitsubishi L200 Pajero 2.0-3.5 11.86-
410 ₴
- В наявності
- Код: CVM25
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля CTR CVM-25 (GV0375)
HYUNDAI GALLOPER II;
MITSUBISHI L200, PAJERO II, PAJERO SPORT I 2.0-3.5 11.86-
Місце встановлення: зовнішній, передній вісь, двосторонній, ззаду, знизу
Внутрішній діаметр: 18,0
Зовнішній діаметр [мм]: 45,0
Тип встановлення: гумово-металічна опора
| Запчастина | |
| Країна виробник | Корея |
| Автомобіль | |
| Марка | Mitsubishi |
| Модель | L 200, Pajero, Pajero Sport |
| Об'єм двигуна | 2.4, 2.5, 2.8, 3.0, 3.5 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero, Pajero Sport |
| Виробник | CTR |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр зовнішній | 45 мм |
| Висота | 55 мм |
| Код запчастини | CVM25 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mitsubishi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴



