
WIX WA6362 Фільтр повітряний Mitsubishi Outlander Lancer Galant Carisma Colt 1.3-2.4 09.95-12.13
380 ₴
- В наявності
- Код: WA6362
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний WIX WA6362
MITSUBISHI COLT V, LANCER CARGO/KOMBI, LANCER VI, LANCER VII, OUTLANDER I
1.3-2.4 09.95-12.13
Висота [мм]: 51,5
Довжина [мм]: 205
Форма: кутовий
Ширина [мм]: 213,5
| Запчастина | |
| Країна виробник | Польща |
| Автомобіль | |
| Марка | Mitsubishi |
| Модель | Outlander, Lancer, Galant, Carisma |
| Об'єм двигуна | 1.3, 1.6, 2.0, 2.4 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Lancer, Outlander, Carisma, Galant |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA6362 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Висота | 52 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mitsubishi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴


