
TRW DF6108S передній гальмівний диск Hyundai i40 ix35 Sonata Tucson KIA Carens Optima Rio Sportage
2 000 ₴
- В наявності
- Код: DF6108S
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівний диск передній TRW DF6108S
Hyundai i40 1.6 1.7 2.0 ix35 2.0 Sonata 2.0 2.4 3.3 Tucson 2.0 2.7
KIA Carens 1.6 1.7 2.0 Optima 1.7 2.0 2.4 Rio 1.2 1.4 Sportage 2.0 2.7
Місце встановлення: передній міст,
Гальмівна система: 15", 16"
Діаметр [мм]: 300
Тип гальмівного диска: вентильований
| Запчастину | |
| Країна виробник | Німеччина |
| Автомобіль | |
| Марка | Hyundai, KIA |
| Модель | i 40, ix 35, Sonata, Tucson, Carens, Optima, Rio, Sportage |
| Об'єм двигуна | 1.2, 1.4, 1.6, 1.7, 2.0, 2.7, 3.3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Sonata, Carens, Optima, Rio, Tucson, Sportage, i40 |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Виробник | TRW |
| Товщина | 28 мм |
| Код запчастини | DF6108S |
| Стан | Новий |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Колір | Чорний |
| Висота | 47.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴


