
TRW DF4839 передній гальмівний диск Hyundai Accent i20 KIA Rio 1.1D-1.6D
1 500 ₴
- В наявності
- Код: DF4839
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Accent, Rio, i20 |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Зовнішній діаметр | 256 мм |
| Виробник | TRW |
| Товщина | 22 мм |
| Код запчастини | DF4839 |
| Стан | Новий |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Колір | Чорний |
| Висота | 46.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴


