
TRW DF4283 передній гальмівний диск KIA Carens Magentis Sportage Hyundai Coupe Sonata Tucson 1.4-2.7
1 965 ₴
- В наявності
- Код: DF4283
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Передній гальмівний диск TRW DF4283
HYUNDAI COUPE I, COUPE II, I30, IX20, SONATA V, SONATA VI, SONATA VII, TIBURON, TUCSON;
KIA CARENS I, CARENS III, CEE'D, CERATO II, CERATO KOUP II 1.4-2.7 08.96-
Місце встановлення: передня вісь.
| Автомобіль | |
| Марка | KIA, Hyundai |
| Модель | Carens, Magentis, Sportage, Coupe, Sonata, Tucson |
| Об'єм двигуна | 1.6, 2.0, 2.4, 2.7 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Coupe, Magentis, Sonata, Carens, Tucson, Sportage |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Виробник | TRW |
| Товщина | 26 мм |
| Код запчастини | DF4283 |
| Стан | Новий |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Колір | Чорний |
| Висота | 47.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 965 ₴


