
TRW GDB3418 передні гальмівні колодки Hyundai Santa Fe KIA Sorento Ssangyong Korando Actyon
2 035 ₴
- В наявності
- Код: GDB3418
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки передні TRW GDB3418
Ssangyong Korando 2.0 Actyon 2.0 2.2
Hyundai Grand Santa Fe 2.2 Santa Fe 2.0 2.2 2.4 2.7
KIA Sorento 2.0 2.2 2.4
Місце встановлення: передній міст
Датчик зносу: зі звуковим попередженням зносу
Обмеження виробника: MANDO
| Запчастину | |
| Країна виробник | Німеччина |
| Автомобіль | |
| Марка | Ssangyong, Hyundai, KIA |
| Модель | Actyon, Korando, Grand Santa Fe, Santa Fe, Sorento |
| Об'єм двигуна | 2.0, 2.2, 2.4, 2.7 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Ssang Yong, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe, Korando, Actyon |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB3418 |
| Стан | Новий |
| Висота | 61 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Ширина | 156.7 мм |
| Товщина | 17.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 035 ₴


