
Gates T36473 Ролик ременя генератора KIA Carens CEED Rio Soul Sportage Hyundai Accent Elantra Getz i20
1 110 ₴
- В наявності
- Код: T36473
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик ремня генератора Gates T36473
KIA Carens 1.7 CEED 1.4 1.6 Rio 1.1 1.5 Soul 1.6 Sportage 1.7
Hyundai Accent 1.5 Elantra 1.6 Getz 1.5 i10 1.1 i20 1.1 1.4 i30 1.4 1.6 i40 1.7 ix20 1.6 ix35 1.7
До года выпуска: 12/2014
Приводимый в действие агрегат: ремень генератора
| Автомобиль | |
| Марка | KIA, Hyundai |
| Модель | Carens, CEED, Rio, Soul, Sportage, Accent, Elantra, Getz, i 10, i 20, i 30, i 40, ix 20, ix 35 |
| Об'єм двигуна | 1.1, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Ix20, Carens, i40, Soul, Accent, Rio, Getz, I30, Elantra, Ceed, Sportage, i30, i20 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Ролик |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Gates |
| Код запчастини | T36473 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 110 ₴






