
Nissans 66674 Радіатор охолодження KIA CEED Hyundai i30
4 100 ₴
- В наявності
- Код: 66674
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Ceed, i30, I30 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 66674 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Ширина ядра радіатора | 433 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴


