
FAG 713626370 Підшипник передньої ступиці KIA Carens Magentis Optima Sportage Hyundai Santa Fe Sonata Tucson
1 410 ₴
- В наявності
- Код: 713626370
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини передній FAG 713626370
KIA Carens 1.6 1.7 2.0 Magentis 2.0 2.7 Optima 1.7 2.0 2.7 Sportage 2.0
Hyundai i40 1.6 1.7 2.0 ix35 2.0 Santa Fe 2.0 2.2 2.4 Sonata 2.0 2.4 3.3 Tucson 2.0
Місце встановлення: передній міст.
| Автомобіль | |
| Марка | KIA, Hyundai |
| Модель | Carens, Magentis, Optima, Sportage, i 40, ix 35, Santa Fe, Sonata, Tucson |
| Об'єм двигуна | 1.6, 1.7, 2.0, 2.2, 2.4, 3.3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Magentis, Santa Fe, Sonata, Carens, Optima, Tucson, Sportage, i40 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Код запчастини | 713626370 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Ширина | 41 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 410 ₴


