
FAG 713619510 Підшипник передньої ступиці Hyundai Accent Coupe Atos Getz Lantra i10 i20 KIA Rio Picanto
980 ₴
- В наявності
- Код: 713619510
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
FAG 713 6195 10 Підшипник ступиці передньої
Hyundai Accent 1.3-1.6 Atos 1.0 1.1 Coupe 1.6 2.0 Getz 1.1-1.6 i10 1.0-1.2 i20 1.2-1.6 Lantra 1.5-2.0
KIA Picanto 1.0 1.1 Rio 1.4 1.5 1.6
Місце встановлення: передній міст
| Автомобіль | |
| Марка | Hyundai, KIA |
| Модель | Accent, Atos, Coupe, Getz, i 10, i 20, Lantra, Picanto, Rio |
| Об'єм двигуна | 1.0, 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Picanto, Lantra, Coupe, Accent, Rio, Getz, i20 |
| Вид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Код запчастини | 713619510 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Ширина | 37 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴


