
TRW GDB3409 передні гальмівні колодки Hyundai Grandeur Sonata Tucson KIA Opirus Magentis Sportage
2 000 ₴
- В наявності
- Код: GDB3409
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки передні TRW GDB3409
>Hyundai Grandeur 2.2 2.7 3.3 Sonata 2.0 2.4 3.3 Tucson >KIA Opirus 3.8 Magentis SportageКількість датчиків зносу: 2
Гальмівна система: MANDO
| Автомобіль | |
| Марка | Hyundai, KIA |
| Модель | Grandeur, Sonata, Opirus |
| Об'єм двигуна | 2.0, 2.2, 2.4, 2.7, 3.3, 3.8 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Sonata, Opirus, Tucson, Sportage, Grandeur |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB3409 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 131.5 мм |
| Висота | 60.1 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴


