
TRW DF4287 задній гальмівний диск Hyundai ix35 Santa Fe Trajet Tucson KIA Sportage
1 850 ₴
- В наявності
- Код: DF4287
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівний диск задній TRW DF4287
Hyundai ix35 2.0 Santa Fe 2.0 2.2 2.4 2.7 Trajet 2.0 2.7 Tucson 2.0 2.7
KIA Sportage 2.0 2.7
Місце встановлення: задній міст
Діаметр [мм]: 284
Обробка поверхні: лакований
Тип гальмівного диска: повний
| Автомобіль | |
| Марка | Hyundai, KIA |
| Модель | ix 35, Santa Fe, Trajet, Tucson, Sportage |
| Об'єм двигуна | 2.0, 2.2, 2.4, 2.7 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, ix35, Santa Fe, Tucson |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Невентильовані |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Зовнішній діаметр | 190 мм |
| Виробник | TRW |
| Товщина | 10 мм |
| Код запчастини | DF4287 |
| Стан | Новий |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Колір | Чорний |
| Висота | 61 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴


