Moog HY-BJ 4747 Кульова опора Hyundai Sonata 2.0 2.4 3.3
Місце встановлення: передня вісь, двусторон
| Автомобіль | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Sonata |
| Об'єм двигуна | 2.0, 2.4, 3.3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Кросс-номери | Moog HYBJ4747 |
| Код запчастини | HY-BJ-4747 |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 78 мм |
| Розмір конуса | 15.1 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Grandeur, Sonata |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴


