
Ferodo DDF1493 задній гальмівний диск KIA Sportage Hyundai ix35 Santa Fe Trajet Tucson
1 410 ₴
- В наявності
- Код: DDF1493
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ferodo DDF1493 Гальмівний диск задній
KIA Sportage 2.0 2.7
Hyundai ix35 2.0 2.4 Santa Fe 2.0 2.4 2.7 Trajet 2.0 2.7 Tucson 2.0 2.7
Місце встановлення: задній міст
До року випуску: 05/2010
Код двигуна: G4GC
| Автомобіль | |
| Марка | KIA, Hyundai |
| Модель | Sportage, ix 35, Santa Fe, Trajet, Tucson |
| Об'єм двигуна | 2.0, 2.4, 2.7 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, ix35, Santa Fe, Tucson |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Невентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Зовнішній діаметр | 284 мм |
| Виробник | Ferodo |
| Товщина | 10 мм |
| Код запчастини | DDF1493 |
| Стан | Новий |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Висота | 61 мм |
| Конструктивні особливості | Без болтів/гвинтів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 410 ₴


