
Bosch 0986479595 передній гальмівний диск KIA Carens Optima Sportage Hyundai i30 i40 ix35 Sonata Tucson
2 225 ₴
- В наявності
- Код: 0986479595
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівний диск передній Bosch 0986479595
KIA Carens 1.6 1.7 2.0 Optima 1.7 2.0 2.4 Sportage 2.0
Hyundai i30 1.6 i40 1.7 2.0 ix35 2.0 Sonata 2.0 2.4 3.3 Tucson 2.0 2.7
Місце встановлення: передній міст.
Діаметр: 300
| Автомобіль | |
| Марка | KIA, Hyundai |
| Модель | Carens, Optima, Sportage, i 30, i 40, ix 35, Sonata, Tucson |
| Об'єм двигуна | 1.6, 1.7, 2.0, 2.4, 2.7, 3.3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Sonata, Carens, Optima, I30, Tucson, Sportage, i30, i40 |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986479595 |
| Стан | Новий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Висота | 47.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 225 ₴

