
Brembo 09.9998.10 передній гальмівний диск Hyundai Getz Tucson KIA Sportage 1.1-2.0
1 600 ₴
- В наявності
- Код: 09999810
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівний диск передній Brembo 09.9998.10
HYUNDAI COUPE II, GETZ, TUCSON;
KIA SPORTAGE II 1.1-2.0D 09.02-12.10
Місце встановлення: передній міст.
Діаметр: 241
| Автомобіль | |
| Марка | Hyundai KIA |
| Модель | Getz Tucson Sportage |
| Об'єм двигуна | 1.1-2.0 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Getz, Tucson |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Виробник | BREMBO |
| Товщина | 19 мм |
| Код запчастини | 09999810 |
| Стан | Новий |
| Діаметр диска | 241 мм |
| Висота | 48 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴




