
CTR CBKH-38(CB0205) Кульова опора Hyundai Elantra Veloster Sonata Accent Getz Kia Picanto Rio 1.0-2.4
465 ₴
- В наявності
- Код: CBKH38
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кульова опора CTR CBKH-38(CB0205)
able class="table table-bordered">| Вага | 300 г |
| Висота | 81 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гайкою |
| Зовнішній діаметр | 46 мм |
| Зовнішній діаметр 2 | 40,15 мм |
| Розмір нарізі | M12XP1.25 |
| Спосіб монтажу | запресован. |
| Сторона монтажу | Передня вісь знизу |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Elantra, Veloster, Picanto, Sonata, Accent |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | CTR |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | CBKH38 |
| Стан | Новий |
| Висота | 81 мм |
| Зовнішній діаметр | 46 мм |
| Місце встановлення | Нижня |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465 ₴

