
ABE C10518ABE передні гальмівні колодки KIA Magentis Soul Sportage Hyundai Coupe Elantra Sonata Tucson
1 010 ₴
- В наявності
- Код: C10518ABE
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки передні ABE C10518ABE
KIA Magentis 2.0 2.5 Soul 1.6 Sportage 2.0 2.7 Venga 1.6
Hyundai Coupe 1.6 2.0 2.7 Elantra 1.6 ix20 1.4 1.6 Sonata 2.0 2.2 2.7 Tucson 2.0 2.7
Місце встановлення: передній міст.
Зі звуковим попередженням зносу.
| Автомобіль | |
| Марка | KIA, Hyundai |
| Модель | Magentis, Soul, Sportage, Venga, Coupe, Elantra, ix 20, Sonata, Tucson |
| Об'єм двигуна | 1.6, 1.4, 2.0, 2.2, 2.5, 2.7 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Coupe, Magentis, Sonata, Soul, Tucson, Elantra, Sportage |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C10518ABE |
| Стан | Новий |
| Ширина | 131.5 мм |
| Висота | 60.1 мм |
| Товщина | 17.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴

