
Remsa 1204.02 передні гальмівні колодки KIA Opirus Hyundai Grandeur Sonata
1 390 ₴
- В наявності
- Код: 120402
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки передні Remsa 1204.02</p>
KIA Opirus 3.5 3.8</p> Hyundai Grandeur 2.2 2.7 3.3 Sonata 2.0 2.4 3.3
Місце встановлення: передній міст.
Зі звуковим датчиком зносу.
| Запчастину | |
| Країна виробник | Іспанія |
| Автомобіль | |
| Марка | KIA, Hyundai |
| Модель | Opirus, Grandeur, Sonata |
| Об'єм двигуна | 2.2, 2.4, 2.7, 3.3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Opirus, Grandeur, Sonata |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 120402 |
| Стан | Новий |
| Висота | 60.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 131.5 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.9 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴


