
Brembo P30001 передні гальмівні колодки Hyundai Getz Honda Accord 1.1-4.4
1 215 ₴
- В наявності
- Код: P30001
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки передні Brembo P30001
HONDA ACCORD II;
HYUNDAI GETZ, PONY, PONY / EXCEL, S 1.1-4.4 09.83-07.18
Датчик зносу: без датчика зносу
Гальмівна система: AKEBONO
| Автомобіль | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Getz |
| Об'єм двигуна | 1.1, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Honda |
| Сумісність з моделлю | Getz, Accord |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P30001 |
| Стан | Новий |
| Висота | 49 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Ширина | 127 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 215 ₴

