
Brembo P30036 передні гальмівні колодки KIA Mohave Sorento Hyundai Santa Fe Genesis Ssangyong Actyon
2 195 ₴
- В наявності
- Код: P30036
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки передні Brembo P30036
KIA Mohave 3.0 3.8 Sorento 2.0 2.2 2.4
Hyundai Grand Santa Fe 2.2 Santa Fe 2.0 2.2 2.4 Genesis
Ssangyong Actyon 2.0 Korando 2.0
Місце встановлення: передній міст.
Зі звуковим попередженням зносу.
| Автомобіль | |
| Марка | KIA, Hyundai, Ssangyong |
| Модель | Mohave, Sorento, Grand Santa Fe, Santa Fe, Genesis, Actyon, Korando |
| Об'єм двигуна | 2.0, 2.2, 2.4, 3.0, 3.8 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe, Mohave, Sorento, Actyon, Genesis |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P30036 |
| Стан | Новий |
| Висота | 61 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Ширина | 157 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Число індикаторів зносу | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 195 ₴


