
TRW GDB3420 передні гальмівні колодки Hyundai Accent i20 KIA Rio
1 535 ₴
- В наявності
- Код: GDB3420
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки передні TRW GDB3420
>HYUNDAI ACCENT III, I20 I;KIA RIO II 1.2-1.6 03.05-08.14
Кількість датчиків зносу: 2
Гальмівна система: MANDO
| Автомобіль | |
| Марка | Hyundai, KIA |
| Модель | Accent, i 20, Rio |
| Об'єм двигуна | 1.4, 1.5, 1.6, 1.2 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Accent, Rio, i20 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB3420 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 129.8 мм |
| Висота | 56 мм |
| Товщина | 17.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 535 ₴


