Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Picanto |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1220 |
| Стан | Новий |
| Висота | 47.4 мм |
| Ширина | 116.2 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



