
Bosch 0986479786 передній гальмівний диск Hyundai Santa Fe ix55 KIA Sorento
2 890 ₴
- В наявності
- Код: 0986479786
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівний диск передній Bosch 0986479786
Hyundai Grand Santa Fe 2.2 ix55 3.0 3.8 Santa Fe 2.0 2.2 2.4 2.7
KIA Sorento 2.0 2.2 2.4
Місце встановлення: передній міст зліва, передній міст праворуч
Діаметр [мм]: 321
Тип гальмівного диска: з внутрішньою вентиляцією
| Автомобіль | |
| Марка | Hyundai, KIA |
| Модель | Grand Santa Fe, Santa Fe, ix 55, Sorento |
| Об'єм двигуна | 2.0, 2.2, 2.4, 2.7, 3.0, 3.8 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe, ix55 |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Зовнішній діаметр | 321 мм |
| Виробник | Bosch |
| Товщина | 28 мм |
| Код запчастини | 0986479786 |
| Стан | Новий |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Висота | 49.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 890 ₴


