
Bosch 0986479286 передній гальмівний диск Hyundai i10 KIA Picanto 1.0-1.2
1 500 ₴
- В наявності
- Код: 0986479286
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівний диск передній Bosch 0986479286
>Hyundai i10 1.0 1.1 1.2 >KIA Picanto 1.0 1.1 1.2Місце встановлення: передній міст зліва, передній міст праворуч
Для гальмівного диска діаметром [мм]: 241
| Автомобіль | |
| Марка | Hyundai, KIA |
| Модель | i 10, Picanto |
| Об'єм двигуна | 1.0, 1.1, 1.2 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Picanto, i10 |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Зовнішній діаметр | 241 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986479286 |
| Стан | Новий |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Висота | 48.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴




