
CTR CVKH-167(GV0302) Втулка заднього стабілізатора KIA Optima Hyundai Sonata 1.7- 2.4
95 ₴
- В наявності
- Код: CVKH167
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | CTR |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | CVKH167 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задня |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Висота | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴


