
Bosch F026400063 Повітряний фільтр KIA CEED Cerato Hyundai i30
465 ₴
- В наявності
- Код: F026400063
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | i30, Ceed, I30, Cerato |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | F026400063 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 50 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465 ₴



