
LPR 05P848 задні гальмівні колодки KIA Magentis Opirus Sportage Hyundai Elantra Santa Fe Sonata Tucson Getz
650 ₴
- В наявності
- Код: 05P848
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки задні LPR 05P848
KIA Magentis 2.0 2.5 2.7 Opirus 3.5 3.8 Sportage 2.0 2.7
Hyundai Elantra 1.6 2.0 Getz 1.1 1.4 1.5 1.6 Matrix 1.5 1.6 1.8 Santa Fe 2.0-2.7 Sonata 2.0 2.4 2.5 2.7 Trajet 2.0 2.7 Tucson 2.0 2.7
Кількість датчиків зносу: 2
Гальмівна система: MANDO
| Запчастину | |
| Країна виробник | Італія |
| Автомобіль | |
| Марка | KIA, Hyundai |
| Модель | Magentis, Opirus, Sportage, Elantra, Getz, Grandeur, Matrix, Santa Fe, Sonata, Trajet, Tucson |
| Об'єм двигуна | 1.1, 1.4, 1.5, 1.6, 1.8, 2.0, 2.2, 2.4, 2.7, 3.3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Santa Fe, Sonata, Opirus, Getz, Tucson, Elantra, Sportage, Matrix |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P848 |
| Стан | Новий |
| Висота | 41 мм |
| Ширина | 98.8 мм |
| Товщина | 15.6 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴


