
LPR 05P1710 задні гальмівні колодки KIA CEED Optima Rio Hyundai Grandeur i40 Sonata
830 ₴
- В наявності
- Код: 05P1710
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки задні LPR 05P1710
KIA CEED 1.4 1.6 Optima 1.7 2.0 2.4 Rio 1.1 1.4
Hyundai Grandeur 2.2 3.3 i40 1.6 1.7 2.0 Sonata 2.0 2.4 3.3
Місце встановлення: задній міст.
Зі звуковим попередженням зносу.
Для авто з електронним стоянковим гальмом.
| Запчастину | |
| Країна виробник | Італія |
| Автомобіль | |
| Марка | KIA, Hyundai |
| Модель | CEED, Optima, Rio, Grandeur, i 40, Sonata |
| Об'єм двигуна | 1.1, 1.4, 1.6, 2.0, 2.4, 3.3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Grandeur, Sonata, Optima, Rio, Ceed, i40 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1710 |
| Стан | Новий |
| Висота | 40.9 мм |
| Ширина | 99.7 мм |
| Товщина | 15.7 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴


