
Brembo 09.A532.11 передній гальмівний диск KIA Carens Optima Sportage Hyundai i30 i40 ix35 Sonata Tucson
2 400 ₴
- В наявності
- Код: 09A53211
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівний диск передній Brembo 09.A532.11
KIA Carens 1.6 1.7 2.0 Optima 1.7 2.0 2.4 Sportage 2.0
Hyundai i30 1.6 i40 1.7 2.0 ix35 2.0 Sonata 2.0 2.4 3.3 Tucson 2.0 2.7
Місце встановлення: передній міст.
Діаметр: 300
| Автомобіль | |
| Марка | KIA, Hyundai |
| Модель | Carens, Optima, Sportage, i 30, i 40, ix 35, Sonata, Tucson |
| Об'єм двигуна | 1.6, 1.7, 2.0, 2.4, 2.7, 3.3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Carens, Sonata, Optima, I30, Tucson, Sportage, i30, i40 |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Виробник | BREMBO |
| Товщина | 28 мм |
| Код запчастини | 09A53211 |
| Стан | Новий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Висота | 47 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴


