
TRW GDB3284 задні гальмівні колодки Hyundai Santa Fe Sonata Tucson Elantra KIA Sportage Magentis Opirus
1 660 ₴
- В наявності
- Код: GDB3284
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки задні TRW GDB3284
Hyundai Elantra 1.6 2.0 Getz 1.4 Grandeur 2.2 2.7 3.3 Matrix 1.8 Santa Fe 2.0 2.4 2.7 Sonata 2.0 2.4 2.5 2.7 3.3 Tucson 2.0 2.7
KIA Magentis 2.0 2.5 Opirus 3.5 3.8 Optima 2.4 Sportage 2.0 2.7
Ssangyong Kyron 3.2
Датчик зносу: зі звуковим попередженням зносу
Обмеження виробника: MANDO
Перевірочне значення: E9 90R 01120/221
| Автомобіль | |
| Марка | Hyundai, KIA, Ssangyong |
| Модель | Elantra, Getz, Grandeur, Matrix, Santa Fe, Sonata, Tucson, Magentis, Opirus, Optima, Sportage, Kyron |
| Об'єм двигуна | 1.4, 1.8, 1.6, 2.0, 2.2, 2.4, 2.5, 2.7, 3.3, 3.5, 3.8, 3.2 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Santa Fe, Sonata, Opirus, Optima, Getz, Tucson, Matrix, Elantra, Sportage, Grandeur |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB3284 |
| Стан | Новий |
| Висота | 41 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Ширина | 98.8 мм |
| Товщина | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 660 ₴


