
Remsa 1362.02 задні гальмівні колодки KIA Soul Rio Sportage Opirus Optima Hyundai Sonata Tucson Elantra
1 050 ₴
- В наявності
- Код: 136202
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки задні Remsa 1362.02
KIA Opirus 3.5 3.8 Optima 2.0 2.4 Soul 1.6 Rio Sportage
Hyundai Elantra 1.6 i10 1.0 1.2 Sonata 2.0 2.4 3.3 Tucson 1.6 1.7 2.0 Accent
Ssangyong Korando 2.0
Місце встановлення: задній міст
Датчик зносу: зі звуковим попередженням зносу
| Запчастину | |
| Країна виробник | Іспанія |
| Автомобіль | |
| Марка | KIA, Hyundai, Ssangyong |
| Модель | Opirus, Optima, Soul, Elantra, i 10, Sonata, Tucson, Korando |
| Об'єм двигуна | 1.0, 1.2, 1.6, 1.7, 2.0, 2.4, 3.3, 3.5, 3.8 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sonata, Opirus, Optima, Soul, Accent, Tucson, Elantra, Sportage |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 136202 |
| Стан | Новий |
| Висота | 41.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Товщина | 15.5 мм |
| Довжина | 99.8 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Число індикаторів зносу | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴


