
Brembo P30003 задні гальмівні колодки KIA Cerato Hyundai Coupe Elantra Lantra Nissan Maxima
1 420 ₴
- В наявності
- Код: P30003
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні задні Brembo P30003</p>
KIA Cerato 1.5 1.6 2.0</p> Hyundai Coupe 1.6 2.0 2.7 Elantra 1.6 1.8 2.0 Lantra 1.5-2.0
Nissan Maxima 3.0
Місце встановлення: задній міст.
Зі звуковим попередженням зносу.
| Автомобіль | |
| Марка | KIA, Hyundai, Nissan |
| Модель | Cerato Coupe, Elantra, Lantra, Nissan |
| Об'єм двигуна | 1.5, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.7, 3.0 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Nissan, JAC, Kia |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Tiburon, Nissan Maxima, Kia Cerato, J5, Lantra, Coupe, J6, Elantra, Maxima, Cerato |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P30003 |
| Стан | Новий |
| Висота | 47 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Число індикаторів зносу | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 420 ₴


