
Brembo P30014 задні гальмівні колодки KIA Magentis Opirus Sportage Hyundai Elantra Getz Grandeur Santa Fe
1 400 ₴
- В наявності
- Код: P30014
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки задні Brembo P30014
KIA Magentis 2.0 2.7 Opirus 3.5 3.8 Sportage 2.0 2.7
Hyundai Elantra Getz Grandeur Santa Fe Sonata Trajet Tucson
Місце встановлення: задня вісь.
Зі звуковим попередженням зносу.
| Автомобіль | |
| Марка | KIA, Hyundai, Ssangyong |
| Модель | Magentis, Opirus, Sportage, Elantra, Getz, Grandeur, Matrix, Santa Fe, Sonata, Trajet, Tucson, Rodius |
| Об'єм двигуна | 1.1, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 2.0, 2.2, 2.4, 2.5, 2.7, 3.3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Santa Fe, Sonata, Opirus, Getz, Tucson, Elantra, Sportage, Grandeur |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P30014 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 99 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Висота | 41 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Число індикаторів зносу | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴


