
Sidem 887614 Сайлентблок переднього важеля Hyundai Accent i20 i40 ix20 KIA Picanto Rio Soul Venga
650 ₴
- В наявності
- Код: 887614
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля Sidem 887614
>Hyundai Accent 1.4 1.5 1.6 i20 1.1 1.2 1.4 1.6 i40 1.6 1.7 2.0 ix20 1.4 1.6>KIA Picanto 1.0 1.2 Rio 1.2 1.4 1.5 1.6 Soul 1.4 1.6 Venga 1.4 1.6
Місце встановлення: передня вісь, спереду
| Автомобіль | |
| Марка | Hyundai, KIA |
| Модель | Accent, i 20, i 40, ix 20, Picanto, Rio, Soul, Venga |
| Об'єм двигуна | 1.0, 1.1, 1.2, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 2.0 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Picanto, i20, Soul, Accent, Rio, i40 |
| Виробник | Sidem |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 887614 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 66.5 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴

