
FAG 713626740 Підшипник передньої маточини KIA Carnival Sorento Sportage Hyundai Santa Fe Tucson
1 750 ₴
- В наявності
- Код: 713626740
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини передньої FAG 713626740
KIA Carnival 2.5 2.9 3.5 Sorento 2.4 2.5 3.3 3.5 Sportage 2.0 2.7
Hyundai Santa Fe 2.0 2.4 2.7 Tucson 2.0 2.7
Місце встановлення: передній міст.
| Автомобіль | |
| Марка | KIA, Hyundai |
| Модель | Carnival, Sorento, Sportage, Santa Fe, Tucson |
| Об'єм двигуна | 2.0, 2.4, 2.5, 2.7, 3.3, 3.5 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe, Sorento, Carnival, Tucson, Sportage |
| Вид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Код запчастини | 713626740 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴






