
FAG 713619510 Підшипник передньої ступиці Hyundai Accent Coupe Atos Getz Lantra i10 i20 KIA Rio Picanto
980 ₴
- В наявності
- Код: 713619510
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник ступиці передньої FAG 713619510
Hyundai Accent 1.3 1.4 1.5 1.6 Atos 1.0 1.1 Coupe 1.6 2.0 Getz 1.1 1.3 1.4 1.5 1.6 i10 1.0 1.1 1.2 i20 1.2 1.4 1.6 Lantra 1.5-2.0
KIA Picanto 1.0 1.1 Rio 1.4 1.5 1.6
Місце встановлення: передній міст
| Автомобіль | |
| Марка | Hyundai, KIA |
| Модель | Accent, Atos, Coupe, Getz, i 10, i 20, Lantra, Picanto, Rio |
| Об'єм двигуна | 1.0, 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Picanto, Lantra, Coupe, Accent, Rio, Getz, i20 |
| Вид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Код запчастини | 713619510 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Ширина | 37 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴

