
SKF VKBA6923 Підшипник ступиці передньої KIA CEED Soul Venga Hyundai Elantra i30 Cerato
1 260 ₴
- В наявності
- Код: VKBA6923
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato, Soul, I30, Elantra, Ceed, i30 |
| Вид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | SKF |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Код запчастини | VKBA6923 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴






