
Bosch 0986479371 задній гальмівний диск Hyundai Accent Getz i20 KIA Rio
1 425 ₴
- В наявності
- Код: 0986479371
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівний диск задній Bosch 0986479371</p> Hyundai Accent 1.4 1.5 1.6 Getz 1.3 1.4 1.5 1.6 i20 1.2 1.4 1.6 KIA Rio 1.4 1.5 1.6
Місце встановлення: задній міст
До року випуску: 07/2005
Наявність електронних систем: для автомобілів з ABS
Діаметр [мм]: 262
| Автомобіль | |
| Марка | Hyundai, KIA |
| Модель | Accent, Getz, i 20, Rio |
| Об'єм двигуна | 1.2, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Getz, Accent, Rio, i20 |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Невентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Зовнішній діаметр | 262 мм |
| Виробник | Bosch |
| Товщина | 10 мм |
| Код запчастини | 0986479371 |
| Стан | Новий |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Висота | 63.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 425 ₴


