Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 1038.12 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 58 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | I30, Pro Ceed, Ceed |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220 ₴







