
Ferodo FDB4194 Гальмівні колодки передні KIA CEED Cerato Optima Hyundai i30 Veloster
1 650 ₴
- В наявності
- Код: FDB4194
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки передні Ferodo FDB4194
HYUNDAI ELANTRA VI, I40 I, I40 I CW, IX35, KONA, SONATA VII, TUCSON;
KIA CADENZA I, CARENS III, OPTIMA, SOUL II 1.6-Electric 05.86-
Місце встановлення: передній міст.
Зі звуковим попередженням зносу.
| Автомобіль | |
| Марка | KIA, Hyundai |
| Модель | CEED, Cerato, Optima, i 30, Veloster |
| Об'єм двигуна | 1.0, 1.4, 1.6, 2.0, 2.4 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Veloster, Cerato, Carens, Soul, Optima, I30, Elantra, Ceed, Sportage, i30, i40 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FDB4194 |
| Стан | Новий |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Ширина | 137.9 мм |
| Висота | 61.1 мм |
| Товщина | 16.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | ix35, Kona, Carens, Soul, Optima, Elantra, Sportage, i40, Veloster, Ceed, Cerato, I30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴

