
Sidem 881703 Сайлентблок переднього важеля KIA CEED Hyundai Elantra i30 1.4-2.0
450 ₴
- В наявності
- Код: 881703
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Elantra, Ceed, i30, I30 |
| Виробник | Sidem |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр внутрішній | 14.4 мм |
| Діаметр зовнішній | 66 мм |
| Висота | 59.9 мм |
| Код запчастини | 881703 |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Місце встановлення | Передній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴


