
TRW DF6108S Гальмівний диск передній KIA Rio Carens Optima Sportage Hyundai i40 ix35 Sonata Tucson
2 000 ₴
- В наявності
- Код: DF6108S
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівний диск передній TRW DF6108S
KIA Rio Carens 1.6 1.7 2.0 Optima 1.7 2.0 2.4 Sportage 1.7 2.0
Hyundai i40 1.6 1.7 ix35 2.0 1.6 1.7 2.0 Sonata 2.0 2.4 3.3 Tucson 2.0 2.7
Місце встановлення: передній міст.
Діаметр: 300
| Автомобіль | |
| Марка | KIA, Hyundai |
| Модель | Rio, Carens, Optima, Sportage, i 40, ix 35, Sonata, Tucson |
| Об'єм двигуна | 1.6, 1.7, 2.0, 2.4, 3.3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Sonata, Carens, Optima, Rio, Tucson, Sportage, i40 |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | DF6108S |
| Стан | Новий |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Колір | Чорний |
| Висота | 47.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴


