
Brembo P30047 задні гальмівні колодки KIA Opirus Soul Hyundai Elantra Sonata Tucson Ssangyong Actyon Korando
1 800 ₴
- В наявності
- Код: P30047
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки задні Brembo P30047
KIA Opirus 3.5 3.8 Soul 1.6
Hyundai Elantra 1.6 2.0 Sonata 2.0 2.4 3.3 Tucson 2.0 2.7
Ssangyong Actyon 2.0 Korando 2.0
Місце встановлення: задній міст
Датчик зносу: зі звуковим попередженням зношування
| Автомобіль | |
| Марка | KIA, Hyundai, Ssangyong |
| Модель | Opirus, Soul, Elantra, Sonata, Tucson, Actyon, Korando |
| Об'єм двигуна | 1.6, 2.0, 2.4, 2.7, 3.3, 3.8 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia, Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Sonata, Opirus, Soul, Tucson, Elantra, Actyon, Korando |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P30047 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Висота | 41 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Число індикаторів зносу | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴


