
Remsa 1362.42 задні гальмівні колодки KIA Optima Rio Hyundai Accent Elantra i40 Sonata Tucson Veloster
1 130 ₴
- В наявності
- Код: 136242
+380 (66) 116-33-11
- +380 (68) 073-47-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки дискові Remsa 1362.42
KIA Optima 1.7 2.0 2.4 Rio 1.1 1.4
Hyundai Accent 1.6 Elantra 1.6 i40 1.6 1.7 2.0 sonata 2.0 2.4 Tucson 2.0 2.7 Veloster 1.6
Місце встановлення: задній міст.
Зі звуковим попередженням зношування.
| Запчастина | |
| Країна виробник | Іспанія |
| Автомобіль | |
| Марка | KIA, Hyundai |
| Модель | Optima, Rio, Accent, Elantra, i 40, Sonata, Tucson, Veloster |
| Об'єм двигуна | 1.1, 1.4, 1.7, 2.0, 1.6, 2.4, 2.7 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Veloster, Sonata, Optima, Accent, Rio, Tucson, Elantra, i40 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 136242 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 99.8 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Висота | 41.2 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130 ₴


